Najlepsi w szkole

Uczniowie z najwyższą średnią w pierwszym półroczu:

klasa IV A

  1. Aleksandra Ryś – 5,30
  2. Patrycja Sulich – 5,27
  3. Natalia Krupa – 5,27
  4. Łukasz Rachwał – 5,09
  5. Anna Żak – 4,82

klasa IV B

  1. Patrycja Wolak – 5,09
  2. Julia Wołoszynek – 5,09
  3. Amelia Ciapińska – 5,0
  4. Nikola Madej – 4,91
  5. Natalia Żak – 4,82

klasa V

  1. Karolina Piekarz – 5,25
  2. Kornelia Sulich – 5,08
  3. Daniel Skawiński – 5,0
  4. Wiktoria Suszko – 4,92
  5. Weronika Saja – 4,83

klasa VI

  1. Wiktoria Kozioł – 5,18
  2. Magdalena Gugała – 5,09
  3. Klaudia Sulich– 5,09
  4. Tomasz Krupa – 5,0
  5. Adrian Gutowski – 4,82
  6. Hanna Żurawska – 4,82

klasa VII

  1. Aleksandra Koleńska – 5,36
  2. Dominika Puzio – 4,93
  3. Katarzyna Żak – 4,93
  4. Nikola Burdzy  – 4,86
  5. Maksymilian Moskal – 4,79
  6. Izabela Sulich – 4,79
  7. Kinga Sulich – 4,79

klasa VIII

  1. Hubert Szczepański – 4,79

Uczniowie ze 100% frekwencją w pierwszym półroczu:

    • Amelia Pławiak – klasa I
    • Patryk Serafin– klasa II a
    • Wiktoria Wolak – klasa II a
    • Kacper Pisarczyk – klasa II a
    • Aleksander Siembida – klasa II b
    • Krystian Kata – klasa II b
    • Kamila Jeż – klasa III 
    • Amelia Ciapińska – klasa IV b
    • Oliwia Pisarczyk – klasa IV b
    • Natalia Tabor – klasa IV b
    • Patrycja Wolak – klasa IV b
    • Kacper Żak – klasa IV b
    • Julia Janiec – klasa IV b
    • Dominika Juda – klasa IV b
    • Dominik Butryn –  klasa V
    • Paulina Kotwica – klasa V
    • Kinga Wdowiak – klasa VI
    • Izabela Sulich – klasa VII
    • Aleksandra Koleńska – klasa VII
    • Michał Serafin – klasa VII
    • Jagoda Ciechanowska – klasa VIII
  • Średnia klas:

    • I miejsce klasa IV A – 4,43
    • II miejsce klasa IV B – 4,35
    • III miejsce klasa V – 4,27
    • IV miejsce klasa VI – 4,21
    • V miejsce klasa VII – 4,03
    • VI miejsce klasa VIII – 3,83
  • Średnia frekwencji:

    • I miejsce klasa IV b – 94,81
    • II miejsce klasa II a – 93,59
    • III miejsce klasa III – 93,46
    • IV miejsce klasa IV a – 92,6
    • V miejsce klasa VII – 91,76
    • VI miejsce klasa VIII – 91,15
    • VII miejsce klasa V – 90,59
    • VIII miejsce klasa I  – 90,31
    • IX miejsce klasa II b – 90,06
    • X miejsce klasa VI – 86,74
  • Współzawodnictwo czytelnicze:

    • I miejsce klasa VI – wypożyczyła 114 książek,
    • II miejsce klasa I  – wypożyczyła 109 książek,
    • III miejsce klasa VII – wypożyczyła 79 książek
    • IV miejsce klasa V – wypożyczyła 76 książek,
    • V miejsce klasa II a – wypożyczyła 66 książek,
    • VI miejsce klasa VIII – wypożyczyła 64 książki,
    • VII miejsce klasa II b – wypożyczyła 59 książek,
    • VIII miejsce klasa III – wypożyczyła 45 książek, 
    • IX miejsce klasa IV b – wypożyczyła 35 książek, 
    • X miejsce klasa IV a – wypożyczyła 25 książek. 
Zamknij menu