KONKURSY

KONKURS FOTOGRAFICZNY „MOJE MIEJSCE NA ZIEMI”

2 kwietnia 2019 roku rozstrzygnięto przedszkolny konkurs fotograficzny „Moje miejsce na ziemi”. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za złożenie prac konkursowych. Wszystkie prace spotkały się z uznaniem jury dlatego też wszystkie zostały wyróżnione dyplomami i nagrodami.

Laureatami naszego konkursu zostały duety:

Jaś Tonderys z mamą Agatą

Kuba Wołosz z tatą Wojciechem

Ela Derylak z mamą Teresą

Julka Głuszak z mamą Katarzyną

Lenka Lebioda z mamą Ewą

Amelka Ludian z tatą Pawłem

Emilka Rędzio z mamą Barbarą

Eliska Stańko z mamą Marzeną

Dawid Walec z mamą Iwoną

Karol Wilk z mamą Joanną

Marek Żak z mamą Anną

Patryk Bajor z mamą Izabelą

Wiktoria Ciapińska z mamą Grażyną

Filip Derylak z tatą Łukaszem

Nikola Gugała z mamą Joanną

Szymek Lebioda z tatą Krystianem

Emilka Nikolas z mamą Moniką

Lenka Olejarz z mamą Edytą

Kuba Serafin z mamą Anetą

Ala Sulich z mamą Magdaleną

Jaś Wolak z mamą Aleksandrą

Natalka Wolak z mamą Beatą

Milenka Wołosz z mamą Bożeną

Prace konkursowe będą wystawione do końca tygodnia na korytarzu przedszkolnym. Gratulujemy wszystkim laureatom i dziękujemy za udział w konkursie.

Konkurs fotograficzny_9
Konkurs fotograficzny_8
Konkurs fotograficzny_7
Konkurs fotograficzny_6
] Konkurs fotograficzny_4
Konkurs fotograficzny_3
2

 Konkurs fotograficzny_1

 

KONKURS PLASTYCZNY”PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA”

10 października miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Piękna Nasza Polska Cała”, odbywającego się pod patronatem Pani Dyrektor Anny Bednarczyk.

Podczas trwania konkursu nasze Przedszkolaki wykonały wiele pięknych i pomysłowych prac, dla których wspólnym tematem była POLSKA.

Zgłoszone do konkursu prace były bardzo różnorodne pod względem sposobów wykonania oraz zastosowanych technik plastycznych i technicznych. Wszystkie wymagały od swoich twórców kreatywności w planowaniu oraz wysiłku przy realizacji.

Wszystkie wysiłki zostały docenione, a rozstrzygnięcie konkursu przyniosło nagrody i wyróżnienia następującym laureatom:

MIEJSCE PIERWSZE:

„Biedronki”:

 Wiktor Józefiak

„Misie”:

Emilia Rędzio

„Pszczółki”:

 Filip Derylak

WYRÓŻNIENIA:

„Biedronki”:

 Adam Marut

Marcin Żak

Mikołaj Jurczyk

Izabela Tetla

„Misie”:

Elisa Stańko

Amelia Ludian

Liwia Serafin

Julia Głuszak

Maja Tetla

„Pszczółki”:

 Milena Wołosz

Natalia Wolak

Patryk Bajor

Zuzia Sowa

Jakub Serafin

Szymon Kopeć

Fabian Wolak

Lena Olejarz

Jan Wolak

Wiktoria Ciapińska

Bartosz Marut

 Alicja Sulich

Dziękujemy Panu Wójtowi Sławomirowi Serafinowi za zafundowanie nagród książkowych dla naszych laureatów.

Słowa podziękowania kierujemy także na ręce Pani Naczelnik Poczty Polskiej w Bojanowie, Pani Anny Majkrzak za zasponsorowanie innych nagród rzeczowych.

Dziękujemy sponsorom i gratulujemy laureatom.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ WIELKANOCNĄ

W dniu 27.03.2018r. w naszym przedszkolu odbył się konkurs na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną. Dzieci oraz rodzice wykazali się ogromną pomysłowością. Zostały wykonane piękne pisanki, zajączki, baranki oraz inne ozdoby, które pięknie prezentowały się na wystawce w naszym przedszkolu. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni upominkami. Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział i gratulujemy wykonania tak wspaniałych ozdób.

Czytaj więcej »

III FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK „DZIECIĘCE KOLĘDOWANIE” – Stalowa Wola 2018

W dniach 17 i 18 stycznia 2018r. Emilia Rędzio i Lidia Mozgawa reprezentowały nasze przedszkole w III Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Stalowej Woli. Festiwal miał formułę konkursu, który przeznaczony był dla dzieci w wieku 3-6 lat z terenu Powiatu Stalowowolskiego. Obie dziewczynki pięknie zaśpiewały kolędy za co otrzymały wyróżnienia. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Czytaj więcej »

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ BOŻONARODZENIOWĄ

W dniu 21.12.2017r. w naszym przedszkolu odbył się konkurs na najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową. Dzieci oraz rodzice wykazali się ogromną pomysłowością. Zostały wykonane piękne bombki, stroiki bożonarodzeniowe oraz inne ozdoby, które pięknie się eksponowały na wystawce w naszym przedszkolu. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni upominkami. Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział i gratulujemy wykonania tak wspaniałych ozdób.

Czytaj więcej »

II GMINNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

W dniu 15.12.2017r. w naszym przedszkolu odbył się II Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek. W konkursie wzięły udział dzieci z przedszkoli z terenu gminy Bojanów. Nasze przedszkole reprezentowała w tym roku liczna grupa przedszkolaków: Julia Głuszak, Emilia Rędzio, Liwia Serafin, Milena Wołosz, Franciszek Janiec, Lena Olejarz, Zuzanna Sowa, Natalia Wolak, Lidia Mozgawa, Karol Koleński, Amelia Burdzy i Karolina Serafin. Dla większości z dzieci był to debiut na tak dużej scenie przed licznie zebraną publicznością. Wszyscy bardzo ładnie zaprezentowali przygotowane wcześniej kolędy czy pastorałki za co zostali wyróżnieni oraz nagrodzeni dyplomami i upominkami. Przedszkolakom gratulujemy odwagi oraz udanego występu i życzymy dalszych sukcesów na scenie.

Czytaj więcej »

Zamknij menu