Nasi uczniowie

Klasa I

Wychowawca: mgr Joanna Szewczyk

  • Bednarz Emilia
  • Burdzy Amelia
  • Duma Martyna
  • Janiec Emilia
  • Kida Dawid
  • Koleński Karol
  • Kotwica Ignacy
  • Kotwica Sebastian
  • Kruk Wojciech
  • Larwa Martyna
  • Mozgawa Lidia
  • Pałamarz Jakub
  • Pławiak Amelia
  • Serafin Karolina
  • Suszko Gabriela
  • Tłusty Marcin
  • Wdowiak Mikołaj
  • Wdowiak Paweł
  • Wolak Maja
  • Żak Mikołaj

Klasa II „a”

Wychowawca: mgr Marta Serafin

  • Bajor Gabriel
  • Chorzępa Wiktoria
  • Frącz Adrian
  • Kotwica Alicja
  • Kruk Kacper
  • Luboch Aleksandra
  • Pisarczyk Kacper
  • Rusiecki Szymon
  • Saja Dominik
  • Serafin Patryk
  • Szczęch Jakub
  • Tonderys Jakub
  • Wolak Franciszek
  • Wolak Wiktoria
  • Żak Emilia

Klasa II „b”

Wychowawca: mgr Danuta Janiec

  • Bijak Filip
  • Buchnat Jakub
  • Burdzy Filip
  • Golik Karolina
  • Kata Krystian
  • Kiełb Kacper
  • Kotwica Michał
  • Larwa Andrzej
  • Potocka Natalia
  • Siembida Aleksander
  • Siembida Antoni
  • Stec Zuzanna
  • Sudoł Szymon
  • Tabor Martyna
  • Wołoszyn Ewa
  • Żurawicz Dominik

Klasa III

Wychowawca: mgr Małgorzata Gawryl

  • Giecko Igor
  • Gugała Antonia
  • Gugała Gabriela
  • Jeż Kamila
  • Kościelna Alicja
  • Kotwica Mikołaj
  • Krawiec Michał
  • Kruk Kornelia
  • Sulich Szymon
  • Tabor Katarzyna
  • Tonderys Julia
  • Wilk Karol
  • Żak Mateusz

 

Klasa IV „a”

Wychowawca: mgr Dorota Sulich

  • Burdzy Filip
  • Kotwica Maciej
  • Krupa Natalia
  • Rachwał Łukasz
  • Reguła Urszula
  • Ryś Aleksandra
  • Sulich Patrycja
  • Wdowiak Paulina
  • Wolka Przemysław
  • Żak Anna

 

Klasa IV „b”

Wychowawca: mgr Małgorzata Skrok

  • Bielak Wiktoria
  • Ciapińska Amelia
  • Frącz Kamila
  • Hola Paweł
  • Janiec Julia
  • Juda Dominika
  • Madej Nikola
  • Marut Tomasz
  • Marut Zuzanna
  • Olejarz Julia
  • Ozga Zuzanna
  • Pisarczyk Oliwia
  • Szwed Natalia
  • Tabor Natalia
  • Tonderys Gabriel
  • Wolak Patrycja
  • Wołoszynek Julia
  • Żak Kacper
  • Żak Natalia

 

Klasa V

Wychowawca: mgr Anna Nalepa

  • Butryn Dominik
  • Gutowska Karolina
  • Kata Kinga
  • Kogut Dorian
  • Kotwica Paulina
  • Krawiec Norbert
  • Marut Jakub
  • Matyka Anna
  • Matyka Seweryn
  • Ozga Julia
  • Papucin Mateusz
  • Piekarz Karolina
  • Popek Kacper
  • Puzio Wojciech
  • Saja Weronika
  • Skawiński Daniel
  • Sulich Józef
  • Sulich Kornelia
  • Suszko Wiktoria
  • Wdowiak Gabriela
  • Wdowiak Marek
  • Wermińska Zuzanna
  • Wolak Bartosz
  • Wolak Jakub

 

Klasa VI

Wychowawca: mgr Katarzyna Surma

  • Derylak Jan
  • Domagała Olaf
  • Dul Inga
  • Gugała Magdalena
  • Gutowski Adrian
  • Janiec Jakub
  • Kotwica Julia
  • Kozioł Wiktoria
  • Krawiec Damian
  • Krupa Tomasz
  • Mozgawa Dawid
  • Potocka Katarzyna
  • Potocki Jakub
  • Sudoł Angelika
  • Sulich Klaudia
  • Tabor Mateusz
  • Wdowiak Kinga
  • Wdowiak Weronika
  • Żurawska Hanna

Klasa VII

Wychowawca: mgr Agnieszka Gałużny

  • Bednarz Dominika
  • Burdzy Damian
  • Burdzy Nikola
  • Gutowska Natalia
  • Janiec Gabriela
  • Koleńska Aleksandra
  • Kościelny Krzysztof
  • Kruk Rafał
  • Marut Kamil
  • Moskal Maksymilian
  • Pasek Wiktoria
  • Piela Tomasz
  • Popek Zuzanna
  • Puzio Dominika
  • Serafin Michał
  • Sulich Izabela
  • Sulich Kinga
  • Tonderys Kacper
  • Wołoszyn Filip
  • Żak Gabriel
  • Żak Katarzyna

Klasa VIII

Wychowawca: mgr Małgorzata Walec

  • Burdzy Bartosz
  • Burdzy Kornelia
  • Ciechanowska Jagoda
  • Gugała Jakub
  • Janiec Jakub
  • Janiec Kacper
  • Kotwica Weronika
  • Krawczyk Alicja
  • Kruk Aleksandra
  • Nieradka Piotr
  • Nowak Zuzanna
  • Pałamarz Magdalena
  • Papucin Daniel
  • Potocki Patryk
  • Szczepański Hubert
  • Tłusty Aleksandra
  • Wdowiak Kinga
  • Wdowiak Łukasz
  • Wdowiak Wiktor

 

Zamknij menu