Rok szkolny 2018/2019       pierwsze półrocze
L.p. Imię i nazwiskoKlasaNazwa konkursu Miejsce 
1. Karolina SerafinIWszystkie barwy jesieniIII
2. Maja Wolak  Wszystkie barwy jesieniIII
3Amelia Pławiak Wszystkie barwy jesieniwyróżnienie
4. Martyna Larwa Wszystkie barwy jesieniwyróżnienie
5. Lidia Mozgawa  Międzyszkolny Konkurs Piosenki Religijnej              i PatriotycznejII
6. Lidia Mozgawa Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek I
7. Amelia Burdzy Szkolny Konkurs Kolęd i PastorałekII
8.Gabriela Suszko  Szkolny Konkurs Kolęd i PastorałekIII
9.Franciszek WolakII aWszystkie barwy jesieniI
10.Wiktoria Wolak Wszystkie barwy jesieniII
11.Emilia Żak Wszystkie barwy jesieniII
12.Patryk Serafin Wszystkie barwy jesieniIII
13.Jakub Tonderys Wszystkie barwy jesieniwyróżnienie
14.Gabriel Bajor Wszystkie barwy jesieniwyróżnienie
15.Wiktoria Wolak Międzyszkolny Konkurs Piosenki Religijnej             i PatriotycznejI
16.Emilia Żak Międzyszkolny Konkurs Piosenki Religijnej             i PatriotycznejI
17.Wiktoria Wolak Szkolny Konkurs Kolęd i PastorałekI
18.Emilia Żak Szkolny Konkurs Kolęd i PastorałekII
19.Franciszek Wolak Szkolny Konkurs Kolęd i PastorałekIII
20.Aleksander SiembidaII bWszystkie barwy jesieniIII
21.Antoni Siembida Wszystkie barwy jesieniIII
22.Krystian Kata Wszystkie barwy jesieniIII
23.Karolina Golik Wszystkie barwy jesieniIII
24.Martyna Tabor Wszystkie barwy jesieniwyróżnienie
25.Andrzej Larwa Wszystkie barwy jesieniwyróżnienie
26.Szymon Sudoł Wszystkie barwy jesieniwyróżnienie
27.Natalia Potocka Wszystkie barwy jesieniwyróżnienie
28.Natalia Potocka Międzyszkolny Konkurs Piosenki Religijnej             i Patriotycznejwyróżnienie
29.Antoni Siembida Szkolny Konkurs Kolęd i PastorałekII
30.Aleksander Siembida Szkolny Konkurs Kolęd i PastorałekII
31.Martyna Tabor Szkolny Konkurs Kolęd i PastorałekI
32.Ewa Wołoszyn Szkolny Konkurs Kolęd i PastorałekIII
33.Zuzanna Stec Szkolny Konkurs Kolęd i PastorałekIII
34.Kamila JeżIIIWszystkie barwy jesieniII
35.Kornelia Kruk Szkolny Konkurs Kolęd i PastorałekIII
36.Gabriela Gugała Szkolny Konkurs Kolęd i PastorałekIII
37.Natalia KrupaIV aSzkolny Konkurs Kolęd i PastorałekI
38.Natalia Krupa Międzyszkolny Konkurs Piosenki Religijnej             i PatriotycznejII
39.Patrycja Sulich Gminny Konkurs Plastyczny „Polskie drogi do niepodległości”I
40.Julia OlejarzIV bGminny Konkurs Plastyczny „Polskie drogi do niepodległości”wyróżnienie
41.Amelia Ciapińska Gminny Konkurs Plastyczny „Polskie drogi do niepodległości”wyróżnienie
42.Natalia Szwed Gminny Konkurs Plastyczny „Polskie drogi do niepodległości”wyróżnienie
43.Patrycja Wolak Gminny Konkurs Plastyczny „Polskie drogi do niepodległości”wyróżnienie
44.Karolina PiekarzVGminny Konkurs Plastyczny „Polskie drogi do niepodległości”I
45.Kornelia Sulich Gminny Konkurs Plastyczny „Polskie drogi do niepodległości”II
46.Karolina Piekarz Międzyszkolny Konkurs Piosenki Religijnej             i PatriotycznejI
47.Olaf DomagałaVIGminny Konkurs Plastyczny „Polskie drogi do niepodległości”III
48.Hanna Żurawska Gminny Konkurs Plastyczny „Polskie drogi do niepodległości”wyróżnienie
49.Jan Derylak Szkolny Konkurs Kolęd i PastorałekII
50.Aleksandra KoleńskaVIISzkolny Konkurs Kolęd i PastorałekI
51.Zuzaana Popek Szkolny Konkurs Kolęd i PastorałekIII
52.Gabriela Janiec Szkolny Konkurs Kolęd i PastorałekIII
53.Natalia Gutowska  Szkolny Konkurs Kolęd i PastorałekIII
54.Alicja KrawczykVIIIMiędzyszkolny Konkurs Piosenki Religijnej             i PatriotycznejIII
Rok szkolny 2018/2019            drugie półrocze
1. Natalia KrupaIV aGminny Konkurs Recytatorki pod hasłem „Husarz”II
2. Karolina PiekarzVGminny Konkurs Recytatorki pod hasłem „Husarz”II
3. Magdalena PałamarzVIIIGminny Konkurs Recytatorki pod hasłem „Husarz”II
4.Aleksandra KoleńskaVIIGminny Konkurs Recytatorki pod hasłem „Husarz”wyróżnienie
5.Natalia ŻakIV bGminny Konkurs Recytatorki pod hasłem „Husarz”wyróżnienie
6.Patrycja WolakIV bGminny Konkurs Recytatorki pod hasłem „Husarz”wyróżnienie
7. Kornelia SulichVGminny Konkurs Plastyczny „Jaka Książka Skradła Twoje Serce”II
8. Jan DerylakVIGminny Konkurs Plastyczny „Jaka Książka Skradła Twoje Serce”wyróżnienie
9.Aleksandra KoleńskaVIIGminny Turniej Bezpieczeństwa Ruchu DrogowegoI
10.Hubert SzczepańskiVIIIGminny Turniej Bezpieczeństwa Ruchu DrogowegoI
11.Kacper JaniecVIIIGminny Turniej Bezpieczeństwa Ruchu DrogowegoI
12.WiktoriaKoziołVIGminny Turniej Bezpieczeństwa Ruchu DrogowegoI
13.Tomasz KrupaVIGminny Turniej Bezpieczeństwa Ruchu DrogowegoI
14.Wiktoria SuszkoVGminny Turniej Bezpieczeństwa Ruchu DrogowegoI
15.Dominik ButrynVGminny Turniej Bezpieczeństwa Ruchu DrogowegoI
16.Adrian GutowskiVIGminny Turniej Wiedzy PożarniczejII
17. Klaudia SulichVIGminny Turniej Wiedzy PożarniczejIII
18.Gabriela SuszkoIKonkurs szkolny „Mam talent”III
19.Maja WolakIKonkurs szkolny „Mam talent”III
20.Martyna TaborIIBKonkurs szkolny „Mam talent”III
21.Zuzanna StecIIBKonkurs szkolny „Mam talent”II
22.Wiktoria WolakIIAKonkurs szkolny „Mam talent”II
23.Amelia BurdzyIKonkurs szkolny „Mam talent”II
24.Lidia MozgawaIKonkurs szkolny „Mam talent”I
25.Gabriel BajorIIAKonkurs szkolny „Mam talent”I
26.Ewa WołoszynIIBKonkurs szkolny „Mam talent”I
27.Igor GieckoIIIKonkurs szkolny „Mam talent”I
28.Kinga WdowiakVIKonkurs szkolny „Mam talent”III
29.Natalia ŻakIVBKonkurs szkolny „Mam talent”III
30.Zuzanna MarutIVBKonkurs szkolny „Mam talent”III
31.Zuzanna PopekVIIKonkurs szkolny „Mam talent”III
32.Karolina PiekarzVKonkurs szkolny „Mam talent”II
33.Bartosz WolakVKonkurs szkolny „Mam talent”II
34.Patrycja WolakIVBKonkurs szkolny „Mam talent”II
35.Natalia KrupaIVAKonkurs szkolny „Mam talent”II
36.Wiktoria KoziołVIKonkurs szkolny „Mam talent”III
37.Magdalena GugałaVIKonkurs szkolny „Mam talent”III
38.Gabriela JaniecVIIKonkurs szkolny „Mam talent”III
39.Łukasz RachwałIVAKonkurs szkolny „Mam talent”I
40.Aleksandra TłustyVIIIKonkurs szkolny „Mam talent”I
41.Alicja KrawczykVIIIKonkurs szkolny „Mam talent”I
42.Martyna TaborII bSzkolny konkurs „Znawcy biografii i twórczości Andersena”I
43.Wiktoria Wolak II aSzkolny konkurs „Znawcy biografii i twórczości Andersena”II
44.Antoni SiembidaII bSzkolny konkurs „Znawcy biografii i twórczości Andersena”II
45.Aleksander SiembidaII bSzkolny konkurs „Znawcy biografii i twórczości Andersena”II
46.Filip BijakII bSzkolny konkurs „Znawcy biografii i twórczości Andersena”II
47.Alicja KotwicaIII aSzkolny konkurs „Znawcy biografii i twórczości Andersena”III
48.Szymon Rusiecki III aSzkolny konkurs „Znawcy biografii i twórczości Andersena”III
49.Jakub SzczęchIII aSzkolny konkurs „Znawcy biografii i twórczości Andersena”III
50.Emilia ŻakIII aSzkolny konkurs „Znawcy biografii i twórczości Andersena”III
51.Jakub BuchnatIII bSzkolny konkurs „Znawcy biografii i twórczości Andersena”III
52.Kacper KiełbIII bSzkolny konkurs „Znawcy biografii i twórczości Andersena”III
53.Aleksandra RyśIV aSzkolny konkurs „Mistrz słowa”I
54.Paulina KotwicaVSzkolny konkurs „Mistrz słowa”I
55.Zuzanna Wermińska VSzkolny konkurs „Mistrz słowa”I
56.Magdalena PałamarzVIIISzkolny konkurs „Mistrz słowa”I
57.Natalia KrupaIV aSzkolny konkurs „Mistrz słowa”II
58.Natalia ŻakIV bSzkolny konkurs „Mistrz słowa”II
59. Wiktoria SuszkoVSzkolny konkurs „Mistrz słowa”II
60.Maksymilian MoskalVIISzkolny konkurs „Mistrz słowa”II
61.Zuzanna PopekVIISzkolny konkurs „Mistrz słowa”II
62.Patrycja WolakIV bSzkolny konkurs „Mistrz słowa”III
63.Julia WołoszynekIV bSzkolny konkurs „Mistrz słowa”III
64.Karolina PiekarzVSzkolny konkurs „Mistrz słowa”III
65.Weronika SajaVSzkolny konkurs „Mistrz słowa”III
66.Tomasz Krupa VISzkolny konkurs „Mistrz słowa”III
67.Aleksandra TłustyVIIISzkolny konkurs „Mistrz słowa”III
68.Nikola BurdzyVIIDekanalny Konkurs BiblijnyI
69.Wiktoria KoziołVIPowiatowy Turniej Bezpieczeństwa Ruchu DrogowegoV
70.Tomasz KrupaVIPowiatowy Turniej Bezpieczeństwa Ruchu DrogowegoV
71.Wiktoria SuszkoVPowiatowy Turniej Bezpieczeństwa Ruchu DrogowegoV
72.Dominik ButrynVPowiatowy Turniej Bezpieczeństwa Ruchu DrogowegoV
73.Aleksandra KoleńskaVIIPowiatowy Turniej Bezpieczeństwa Ruchu DrogowegoIV
74.Hubert SzczepańskiVIIIPowiatowy Turniej Bezpieczeństwa Ruchu DrogowegoIV
75.Kacper JaniecVIIIPowiatowy Turniej Bezpieczeństwa Ruchu DrogowegoIV
76.Nikola BurdzyVIIXXII Diecezjalny Konkurs Biblijnylaureatka
77.Klasa VIIVIISzkolny konkurs „Mój język świadczy o mnie” (plakat)I
78.Julia WołoszynekIV bSzkolny konkurs wiedzy „Mistrz języka polskiego”I
79.Nikola MadejIV bSzkolny konkurs wiedzy „Mistrz języka polskiego”II
80.Aleksandra RyśIV aSzkolny konkurs wiedzy „Mistrz języka polskiego”III
81.Magdalena GugałaVISzkolny konkurs wiedzy „Mistrz języka polskiego”I
82.Wiktoria KoziołVISzkolny konkurs wiedzy „Mistrz języka polskiego”II
83.Klaudia SulichVISzkolny konkurs wiedzy „Mistrz języka polskiego”II
84.Katarzyna PotockaVISzkolny konkurs wiedzy „Mistrz języka polskiego”III
85.Dominika PuzioVIISzkolny konkurs wiedzy „Mistrz języka polskiego”I
86.Aleksandra KoleńskaVIISzkolny konkurs wiedzy „Mistrz języka polskiego”II
87.Jakub GugałaVIIISzkolny konkurs wiedzy „Mistrz języka polskiego”III
88.Szymon RusieckiII aSzkolny konkurs wiedzy „Mistrz ortografii”I
89.Antoni SiembidaII bSzkolny konkurs wiedzy „Mistrz ortografii”I
90.Mateusz ŻakIIISzkolny konkurs wiedzy „Mistrz ortografii”I
91.Wiktoria WolakII aSzkolny konkurs wiedzy „Mistrz ortografii”II
92.Aleksander SiembidaII bSzkolny konkurs wiedzy „Mistrz ortografii”II
93.Martyna TaborII bSzkolny konkurs wiedzy „Mistrz ortografii”II
94.Kamila JeżIIISzkolny konkurs wiedzy „Mistrz ortografii”II
95.Gabriel BajorII aSzkolny konkurs wiedzy „Mistrz ortografii”III
96.Karolina GolikII bSzkolny konkurs wiedzy „Mistrz ortografii”III
97.Katarzyna TaborIIISzkolny konkurs wiedzy „Mistrz ortografii”III
98.Martyna TaborII bSzkolny konkurs „Mistrz kaligrafii”I
99.Lidia MozgawaISzkolny konkurs „Mistrz kaligrafii”I
100.Wiktoria ChorzępaII aSzkolny konkurs „Mistrz kaligrafii”I
101.Kacper KiełbII bSzkolny konkurs „Mistrz kaligrafii”II
102.Emilia ŻakII aSzkolny konkurs „Mistrz kaligrafii”II
103.Wojciech KrukISzkolny konkurs „Mistrz kaligrafii”II
104.Amelia Burdzy ISzkolny konkurs „Mistrz kaligrafii”III
105.Szymon SudołII bSzkolny konkurs „Mistrz kaligrafii”III
106.Wiktoria WolakII aSzkolny konkurs „Mistrz kaligrafii”III
107.Wiktoria WolakIISzkolny konkurs plastyczny „Ulubiony bohater literacki”I
108.Patrycja WolakIV bSzkolny konkurs plastyczny „Ulubiony bohater literacki”I
109.Martyna DumaISzkolny konkurs plastyczny „Ulubiony bohater literacki”II
110.Patrycja Sulich IV aSzkolny konkurs plastyczny „Ulubiony bohater literacki”II
111.Kornelia SulichVSzkolny konkurs plastyczny „Ulubiony bohater literacki”II
112.Gabriela SuszkoISzkolny konkurs plastyczny „Ulubiony bohater literacki”III
113.Wojciech KrukISzkolny konkurs plastyczny „Ulubiony bohater literacki”III
114.Aleksander SiembidaII bSzkolny konkurs plastyczny „Ulubiony bohater literacki”III
115.Szymon SudołII bSzkolny konkurs plastyczny „Ulubiony bohater literacki”III
116.Michał KotwicaII bSzkolny konkurs plastyczny „Ulubiony bohater literacki”III
117.Kamila FrączIV bSzkolny konkurs plastyczny „Ulubiony bohater literacki”III
118.Emilia ŻakII aSzkolny konkurs  „Najlepsze przebranie za bohatera literackiego”I
119.Magdalena GugałaVISzkolny konkurs  „Najlepsze przebranie za bohatera literackiego”Szkolny konkurs  „Najlepsze przebranie za bohatera literackiego”I
120.Magdalena PałamarzVIIISzkolny konkurs  „Najlepsze przebranie za bohatera literackiego”II
121.Szymon SudołII bSzkolny konkurs  „Najlepsze przebranie za bohatera literackiego”II
122.Patryk SerafinII aSzkolny konkurs  „Najlepsze przebranie za bohatera literackiego”III
123.Jakub JaniecVISzkolny konkurs  „Najlepsze przebranie za bohatera literackiego”III
124.Alicja Krawczyk VIIISzkolny konkurs  „Najlepsze przebranie za bohatera literackiego”III
125.    
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
Zamknij menu