Rok szkolny 2019/2020       pierwsze półrocze
L.p.Imię i nazwisko Klasa Nazwa zawodów Miejsce
1. Paulina KotwicaVIPowiatowe Igrzyska Dzieci w biegu na 60 m I
2.Katarzyna ŻakVIIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży w skoku w wzwyż II
3.Magdalena GugałaVIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi Przełajowe  II
4.Klaudia SulichVIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi Przełajowe II
5.Angelika SudołVIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi Przełajowe II
6.Wiktoria KoziołVIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi Przełajowe II
7.Inga DulVIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi Przełajowe II
8.Kinga SulichVIIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi Przełajowe II
9.Izabela SulichVIIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi Przełajowe II
10.Natalia Gutowska VIIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi Przełajowe II
11.Gabriela JaniecVIIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi Przełajowe II
12.Dominika BednarzVIIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi Przełajowe II
13.Magdalena GugałaVIIRejonowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi Przełajowe III
14.Klaudia SulichVIIRejonowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi Przełajowe III
15.Wiktoria KoziołVIIRejonowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi Przełajowe III
16.Inga DulVIIRejonowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi Przełajowe III
17.Kinga SulichVIIIRejonowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi Przełajowe III
18.Izabela SulichVIIIRejonowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi Przełajowe III
19.Natalia Gutowska VIIIRejonowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi Przełajowe III
20.Aleksandra Koleńska VIIIRejonowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi Przełajowe III
21.Gabriela Janiec VIIIRejonowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi Przełajowe III
22.Dominika BednarzVIIIRejonowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi Przełajowe III
23.     
24.     
25.     
26.     
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
Rok szkolny 2018/2019              pierwsze półrocze
l.p. Imię i nazwisko Klasa Nazwa zawodówMiejsce
1.Maciej KotwicaIV aDrużynowe zawody sportowe etap powiatowy – piłka ręczna II
2.Maciej Kotwica Drużynowe zawody sportowe – sztafetaII
3.Natalia Krupa Drużynowe zawody sportowe – sztafetaIII
4.Paulina Wdowiak Drużynowe zawody sportowe – sztafetaIII
5.Julia JaniecIV bDrużynowe zawody sportowe etap powiatowy – piłka ręczna III
6.Zuzanna Marut Drużynowe zawody sportowe etap powiatowy – piłka ręczna III
7.Tomasz Marut Drużynowe zawody sportowe etap powiatowy – piłka ręczna II
8.Józef SulichVTurniej piłki nożnej „Z podwórka na stadion” o Puchar TymbarkuIV
9.Wojciech Puzio Turniej piłki nożnej „Z podwórka na stadion” o Puchar TymbarkuIV
10.Seweryn Matyka Turniej piłki nożnej „Z podwórka na stadion” o Puchar TymbarkuIV
11.Kacper Popek Turniej piłki nożnej „Z podwórka na stadion” o Puchar TymbarkuIV
12.Daniel Skawiński Turniej piłki nożnej „Z podwórka na stadion” o Puchar TymbarkuIV
13.Marek Wdowiak Turniej piłki nożnej „Z podwórka na stadion” o Puchar TymbarkuIV
14.Jakub Wolak Turniej piłki nożnej „Z podwórka na stadion” o Puchar TymbarkuIV
15.Paulina Kotwica Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej – etap powiatowyIII
16.Karolina Piekarz Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej – etap powiatowyIII
17.Kornelia Sulich Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej – etap powiatowyIII
18.Seweryn Matyka Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej – etap powiatowyII
19Kacper Popek Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej – etap powiatowyII
20.Józef Sulich Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej – etap powiatowyII
21.Marek Wdowiak Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej – etap powiatowyII
22.Jakub Wolak Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej – etap powiatowyII
23.Gabriela JaniecVIIIgrzyska dzieci w piłce ręcznej – powiatIII
24.Kinga Sulich, Izabela Sulich, Dominika Bednarz, Katarzyna Żak, Aleksandra Koleńska Unihokej powiatV
25.Gabriel Żak, Kamil Marut, Tomasz Piela, Kacper Tonderys Unihokej powiatIII
26.Kinga Sulich, Izabela Sulich, Dominika Bednarz, Katarzyna Żak, Aleksandra Koleńska Gminny Turniej Piłki RęcznejII
27.Gabriel Żak, Kamil Marut, Tomasz Piela, Kacper Tonderys Gminny Turniej Piłki RęcznejII
Rok szkolny 2018/2019           drugie półrocze
1.Paulina KotwicaVDrużynowe Powiatowe Igrzyska Dzieci                w Tenisie StołowymII
2. Wiktoria KoziołVIDrużynowe Powiatowe Igrzyska Dzieci                w Tenisie StołowymII
3. Mateusz PapucinVDrużynowe Powiatowe Igrzyska Dzieci                w Tenisie StołowymIII
4. Jakub WolakVDrużynowe Powiatowe Igrzyska Dzieci                w Tenisie StołowymIII
5.Paulina KotwicaVRejonowe Igrzyska Dzieci w Tenisie StołowymV
6.Wiktoria KoziołVIRejonowe Igrzyska Dzieci w Tenisie StołowymV
7.Klaudia SulichVIRejonowe Igrzyska Dzieci w Tenisie StołowymV
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
Zamknij menu